A A A

GitHub z nową apką na iOS-a

18 marca 2020, 15:00
Microsoft udostępnił aplikację GitHub na iPhone'y i iPady.
GitHub z nową apką na iOS-a

Reakcją Microsoftu na zwiększone zapotrzebowanie na programy ułatwiające pracę zdalną jest m.in. opublikowanie w App Store aplikacji GitHub. Dostępna jest na telefony iPhone i iPady.

Nowa aplikacja nie ma na celu zapewnienia pełnego środowiska programistycznego – chodzi wyłącznie o ułatwienie programistom lepszego kontaktu ze współpracownikami w ramach zespołów oraz płynnego organizowania zadań. W apce będzie można zamieszczać komentarze i opinie, odpowiadać na nie, recenzować poszczególne linie kodu i prowadzić proste prace związane ze zdalnym programowaniem w grupie.

Interfejs w aplikacji jest przejrzysty: koncentruje się na błyskawicznym wyświetlaniu powiadomień związanych z akcjami wykonywanymi przez zespół i łatwym dostępie do głównych narzędzi apki. Każdemu powiadomieniu towarzyszy też szybki dostęp do reakcji, np. emoji.

fot. App Store

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto