A A A

Głośniczki Angry Birds Mini od Gear4

14 grudnia 2012, 08:33
Głośniczki Angry Birds Mini od Gear4

Marka Gear4 powiększyła swoją linie produktów sygnowanych marką Angry Birds o pięć mini głośniczków.

W 2011 roku producent gry, firma Rovio, nawiązała oficjalną współpracę z marką Gear4 - jej pierwszym owocem była linia dużych głośników w kształcie postaci z gry. Następnie przyszła kolej na pokrowce i osłonki dla iPhone’ów i iPodów oraz słuchawki douszne. Obecnie linia Angry Birds od Gear4 zasilona zostaje kolejnym akcesorium - mini głośnikami.

Mini głośniki Angry Birds to linia pięciu urządzeń, z których trzy to postaci z podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne z jej kontynuacji - Angry Birds Space. Każdy z głośników swobodnie mieści się w dłoni dorosłego człowieka - ich waga waha się od 90 do 130 gramów. Urządzenia można rozłożyć, przekręcając delikatnie ich górne części - ów zabieg wyraźnie wzmacnia bai sprawia, że te niewielkie postaci wydają z siebie potężny, zaskakujący, jak na ich wymiary, dźwięk.

Głośniczki wyposażone są w kable USB, dzięki którym można je wygodnie i szybko ładować - naładowane do pełna urządzenie, jest w stanie grać nieprzerwanie do 8 godzin. Dzięki temu, a także swym kompaktowym wymiarom, mini głośniki Angry Birds od Gear4 idealnie sprawdzają się w podróży. Każdy z nich posiada kabelek zakończony standardową wtyczką 3.5 mm, co sprawia, że można go podłączyć do każdego urządzenia nadawczego - smartfona, tabletu, odtwarzacza MP3, laptopa, czy komputera stacjonarnego. Co więcej, konstrukcja głośniczków pozwala na stworzenie między nimi połączenia liniowego - można więc utworzyć długi, kolorowy łańcuch potężnego brzmienia.

Cena i dostępność

Mini głośniki Angry Birds od Gear4 dostępne są w sprzedaży w sieciach sklepów Media Markt, Saturn i Redcoon. Ich cena wynosi 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto