A A A

Instagram testuje dodatkowe opcje

9 grudnia 2019, 14:00
Platforma pracuje właśnie nad możliwością dodawania Historii bezpośrednio do archiwum oraz wprowadzeniem gradientu w dymkach wiadomości prywatnych.
Instagram testuje dodatkowe opcje

Technologiczna blogerka Jane Manchun Wong opublikowała na Twitterze informację o najnowszych zmianach w kodzie źródłowym aplikacji Instagram. Obecnie testowane jest wprowadzenie zmian kolorystycznych w sekcji Wiadomości oraz funkcja archiwizowania nowych wydarzeń w dziale Relacje od razu po ich dodaniu.

W praktyce oznacza to, że sposób wymiany wiadomości w prywatnej skrzynce będzie się różnił od dotychczasowego jedynie pod kątem wizualnym. Nasze wiadomości będą się odróżniać od wiadomości rozmówcy wyraźniej niż do tej pory – jeden z dyskutantów będzie wysyłał dymki przebarwiające się gradientowo, zaś wiadomości drugiej osoby będą widoczne w skali szarości.

Co do zmian w sekcji Relacji – Historie będą od tej pory mogły być dodawane do archiwum, zanim zostaną przesłane do wybranej grupy lub udostępnione publicznie. Oznacza to tyle, że nawet jeśli je od razu usuniemy, to i tak będą zapisane w naszym archiwum.

W tej chwili nie wiadomo, czy zmiany zostaną wprowadzone globalnie i kiedy się to stanie.

fot. Jane Manchun Wong (Twitter)

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto