A A A

JBL T110 w kolorze czerwonym

8 maja 2017, 12:00
Podstawowy model słuchawek dokanałowych JBL T110 poszerza właśnie swoją gamę kolorystyczną o nowy kolor.
JBL T110 w kolorze czerwonym

Słuchawki dokanałowe JBL T110 dostępne są na polskim rynku od dłuższego czasu, a aktualnie pojawia się nowa wersja kolorystyczna tego modelu - czerwony. JBL od 70 lat zapewnia precyzyjny, dźwięk na wielkich wydarzeniach muzycznych na całym świecie. Producent zapewnia, że to rozpoznawalne brzmienie zamknięte zostało w modelu T110 w niewielkiej słuchawce dokanałowej. Słuchawki wyposażono w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który zapewnia proste sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. JBL T110 dostępne są teraz w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, niebieskiej, białej i czarnej.

Cechą wyróżniającą tego modelu (podobnie jak całej serii T) jest nieplączący się, płaski przewód oraz technologia JBL Pure Bass. Dodatkowym atutem jest również cena - słuchawki JBL T110 kosztują jedynie 43,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto