A A A

Komputronik Megastore - warszawski supersklep

26 kwietnia 2013, 12:40
Komputronik Megastore - warszawski supersklep

Komputronik otworzył w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie sklep o nazwie Komputronik Megastore. To największego tego typu przedsięwzięcie w kraju.

Na powierzchni 2 000 mkw. została wyeksponowana kompletna oferta sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej. Dodatkowo w ramach ekspozycji prezentowane są rozwiązania kojarzone z cyfrowym domem i nowoczesnym gospodarstwem domowym lub firmą. W Komputronik Megastore znajduje się Strefa Gier, a także Strefa Wiedzy. Ekspozycję będzie wspierał duży i dobrze zaopatrzony magazyn, z którego będą mogli korzystać zarówno klienci odwiedzający obiekt, jak również klienci składający zamówienie przez internet i telefon. Dzięki temu dostawa na terenie Warszawy zamówionego internetowo lub telefonicznie towaru z ogromnego asortymentu kilku tysięcy produktów będzie możliwa nawet w ciągu 2 godzin.

W sąsiedztwie Komputronik Megastore znajduje się także oddział Komputronik Biznes, który od 11 lat specjalizuje się w obsłudze instytucji oraz dużych i średnich firm z całego regionu.

W projekt zaangażowani są wszyscy najwięksi producenci sprzętu, reprezentujący takie marki jak m.in. Acer, Apple, Asus, Canon, DELL, HP, Intel, Lenovo Microsoft, Samsung, Sony, Toshiba i wiele innych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Rinksu
19 maja 2013, 10:49
Byłem, odwiedziłem, nawet parę akcesoriów kupiłem. nie można narzekać muszę przyznać, ilość sprzetu, powierzchnia, podział na marki, sporo obsługi i ciekawa opcja zamawianiem tabletem, generalnie, mimo paru rzeczy które jeszcze pewnie będą dopracowywać po pierwszych szlifach, sklep warty odwiedzenia i chyba obecnie w Wawie najlepsze miejsce jeśli chodzi o ilość sprzetu do obejrzenia i przetestowania
Sasage
Sasage
29 kwietnia 2013, 17:42
Nawet na YT nie ma jeszcze żadnych filmików, szkoda. Do Warszawy w najbliższym czasie się nie wybieram więc przynajmniej tymczasowo pozostają nieliczne fotki z sieci.
avatar
~Anonim
29 kwietnia 2013, 09:12
Ktoś może tam już był?
avatar
dizajm
27 kwietnia 2013, 10:36
To nie zmieni faktu, że w komputroniku wszystko jest o kilkaset zł droższe niż w innych sklepach.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto