A A A

Mad Catz RAT Cyborg w nowych kolorach

20 grudnia 2012, 12:55
Mad Catz RAT Cyborg  w nowych kolorach

Mad Catz wprowadził do sprzedaży model myszy RAT 5 w dwóch nowych kolorach. Od teraz fani RATa mogą ją nabyć w wersji czerwonej i białej.

Konstrukcja myszy pozwala użytkownikowi na wymianę elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię myszki. W tym możliwość zmiany rozmiarów długości, wagi, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego.

Dodatkowo mysz zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry myszki diametralnie różnią się między sobą i mogą być użyte w każdej chwili wg własnych preferencji. Kolejnym udogodnieniem jest oprogramowanie SST, za pomocą którego mamy możliwość dostosowania praktycznie każdego z parametrów myszki RAT 5.

W ofercie dystrybutora Impakt dostępne są w sumie trzy wersje kolorystyczne „szczura”. Czarny oraz najnowsze wydanie w kolorze czerwonym i białym. Wszystkie są objęte 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 289 zł oraz 269 zł za model w kolorze czarnym.

Specyfikacja :

- Typ sensora: Laser

- Minimalna rozdzielczość : 100 DPI

- Maksymalna Akceleracja: 50g

- Maksymalna prędkość : 600cm/s

- Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz

- Ślizgacze: PTFE

- Komunikacja: przewodowa

- Złącze: USB (pozłacane styki)

- Długość przewodu: 2m (przewód w oplocie)


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto