A A A

Manta wprowadza na rynek nowe tablety

17 października 2012, 12:51
Manta wprowadza na rynek nowe tablety

Firma Manta Multimedia wprowadziła do sprzedaży dwa uniwersalne tablety z rodziny Manta PowerTab.

Sercem obu tabletów są procesory z rodziny Boxchip, taktowane zagarem 1,2 GHz oraz pamięć RAM o pojemności 1GB. Na pokładzie urządzeń został zainstalowany system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, umożliwiający dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play. Ponadto w tabletach zastosowano pojemnościowe wyświetlacze TFT o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 obsługujące funkcję 5-punktowego multitouch. Możliwości obu tabletów można zwiększyć dzięki wbudowanym czytnikom kart Micro SD oraz złączom mini USB. Swobodna łączność jest gwarantowana przez wbudowane karty WiFi (802.11/b/g/n).

Po zainstalowaniu w tablecie MID11 karty SIM z wykupionym pakietem danych użytkownik może cieszyć się dostępem do Internetu nie tylko tam gdzie działa sieć WiFi, ale także wszędzie tam gdzie jest zasięg telefonii komórkowej. Dodatkowo wbudowany w urządzenie modem umożliwia wysyłanie SMSów, MMSów oraz prowadzenie rozmów głosowych.

Model MID12 PowerTab GPS dostarczany jest z zainstalowaną nawigacją samochodową MapaMap Top. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość korzystania z wygodnej nawigacji samochodowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów zakupu oraz bez konieczności stałego podłączenia do Internetu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto