A A A

Miniaturowy komputer Sapphire Edge HD4

25 stycznia 2013, 08:39
Miniaturowy komputer Sapphire Edge HD4

Firma Sapphire zaledwie dwa miesiące po premierze mini-PC Edge VS4 i VS8, opartych na układzie AMD Trinity, zaprezentowała następny, znacznie tańszy od poprzednich model miniaturowego komputera wielkości książki formatu A5.

Sapphire Edge HD4 oparty jest na energooszczędnym procesorze Intel Celeron 847: zużycie prądu wynosi mniej niż 30 W, czyli nawet 10 razy mniej niż w typowym komputerze klasy PC i znacznie mniej od większości notebooków.

Komputer wyposażono w 4 GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy 320 GB. Oprócz bogatego pakietu złączy, na który składa się jeden port USB 3.0, trzy porty USB 2.0 oraz port LAN, urządzenie ma także moduł Wi-Fi (802.11 b/g/n). Wyświetlacze można podpiąć za pomocą złączy HDMI - uzyskując tym samym ostry obraz w rozdzielczości Full HD - lub VGA.

Komputer Edge HD4 pozwala również na surfowanie po Internecie. Producent zapewnia, że najnowszy mini-PC zapewnia wystarczająco wysoką wydajność, tak aby użytkownik mógł oglądać filmy HD bez zacinania się obrazu czy pracować w większości aplikacji o umiarkowanym poziomie skomplikowania.

Komputer Sapphire Edge HD4 jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 8, a także z jego poprzednimi wersjami. Wymiary mini-PC SAPPHIRE Edge HD4 to 193 (W) x 148 (S) x 22 (G) mm. Waga urządzenia wynosi 530g.

Sugerowana cena detaliczna za mini-PC Sapphire Edge HD4 wynosi 1319 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto