A A A

Mionix NAOS 8200 – ergonomiczny gryzoń dla gracza

11 sierpnia 2015, 13:30
Mionix NAOS 8200 to nowa mysz dla graczy, wyposażona w w 32 bitowy procesor ARM oraz funkcję analizy jakości śledzenia podłoża.
Mionix NAOS 8200 – ergonomiczny gryzoń dla gracza

Urządzenie oferuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 1-milisekundowy czas reakcji. Obok tego 32-bitowy procesor ARM napędzający sensor laserowy o rozdzielczości do 8200 DPI.

Producent zapewnia, że kształt obudowy myszy zapewnia wygodę wszystkim pięciu palcom znajdującym się na urządzeniu, dzięki czemu gryzoń jest niezwykle komfortowy. Naos 8200 pokryto czterema warstwami gumowej powłoki, co gwarantuje pewny chwyt i dobrą przyczepność dłoni do powierzchni urządzenia. Podświetlenie LED w 16,8 milionach kolorów i efekty świetlne (stałe, migające, pulsujące i oddychające) umożliwiają dostosowanie wyglądu myszki do indywidualnych preferencji.

Wyposażona w 128 kb wbudowanej pamięci, pozwala użytkownikowi przechowywać swoje ustawienia i makra w jednym z pięciu profili. Oznacza to, że po podłączeniu do innego komputera, mysz nadal będzie „pamiętać" wcześniej zapisane informacje. Surface Quality Analyzer Tool bada jakość śledzenia Twojego gamingowego podłoża. Dzięki niemu w łatwy sposób można sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odpowiednia do grania.

Naos posiada trzy wartości DPI, które podczas rozgrywki można dynamicznie zmieniać. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, jednym kliknięciem sprawimy, że mysz przyśpieszy lub zwolni. Siedem w pełni programowalnych przycisków z pewnością zapewnią przewagę nad resztą stawki.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 339 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto