A A A

Motorola MC45 - komputer mobilny dla pracowników terenowych

27 lutego 2013, 13:58
Motorola MC45 - komputer mobilny dla pracowników terenowych

Firma Motorola Solutions zaprezentowała nowy komputer mobilny MC45. To niedrogie i niewielkie urządzenie, obsługujące łączność bezprzewodową w standardach WLAN i WAN, przeznaczone jest do użytku przez pracowników terenowych z firm różnej wielkości z branż takich jak usługi i sprzedaż terenowa, a także transport i logistyka.

Najważniejsze informacje :

• Komputer mobilny Motorola MC45, zaprojektowany z myślą o automatyzacji procesów biznesowych w terenie

• Ten wytrzymały i ergonomiczny model oferuje bezprzewodową łączność LAN (802.11 a/b/g) i WAN (3.5G HSDPA, głos/dane).

• MC45 wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 3,2”, klawiaturę numeryczną oraz wytrzymałą baterię, która wystarcza na całą zmianę pracy użytkownika.

• Komputer wyposażony został w wydajny skaner laserowy z opatentowaną technologią Adaptive Scanning do intensywnego skanowania danych, ekran dotykowy do rejestrowania podpisów, a także kolorowy aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć i odczytywanie kodów kreskowych 1D/2D.

• MC45 to, obok niedawno wprowadzonych komputera mobilnego MC67 EDA i tabletu ET1 WAN, kolejny model Motoroli w ofercie mobilnych urządzeń WAN klasy korporacyjnej.

• MC45 wykorzystuje platformę programistyczną Motorola RhoMobile Suite, która synchronizuje dane i może być wykorzystywana w środowiskach z dostępem lub bez dostępu do sieci. Oprogramowanie pozwala wdrażać raz napisane aplikacje zarówno na urządzeniach z systemem Windows Embedded Handheld™, jak i Android.

• Model dostępny jest w komplecie z programem serwisowym Motorola Service from the Start with Comprehensive Coverage, który zapewnia ochronę przed zwykłym zużyciem, a także przypadkowym uszkodzeniem komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, i pozwala użytkującym firmom znacznie ograniczyć nieprzewidziane wydatki na naprawy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto