A A A

Mysz RAT. M. - coś dla mobilnych graczy

22 marca 2013, 11:39
Mysz RAT. M. - coś dla mobilnych graczy

Pod koniec kwietnia w Polsce pojawi się mysz RAT. M. - coś stworzonego z myślą o mobilnych graczach.

Aby zwiększyć komfort i zapewnić maksymalne dopasowanie, mysz zaopatrzono w regulowany grip (podpórkę) pod nadgarstki. Regulacja odbywa się bardzo łatwo, użytkownik może zmieniać ustawienia całkowitej długości do stylu uchwytu poprzez cztery różne ustawienia w zakresie od 0-15 mm w odstępach co 5 mm.

Mad Catz RAT M wyposażony został w podwójny czujnik laserowy, odczytujący każdą oś ruchu niezależnie, co pozwala na śledzenie ruchów o prędkości do 6 m/s z wyjątkową dokładnością. Gracz ma do dyspozycji dwa definiowalne poziomy rozdzielczości w zakresie od 25 do 6400 dpi oraz dedykowany przycisk, który pozwala szybko zmieniać ustawienia.

Pięciowymiarowy przycisk 5D pozwala klikać góra/dół, lewo/prawo oraz przyciskać w celu przywołania określonej akcji. Dzięki rozmieszczeniu przycisków myszki nie trzeba studiować tutoriali ani spoglądać na myszkę podczas gry by wiedzieć gdzie jest funkcja, której chce się szybko użyć. Idealne ułożenie przycisku pod kciukiem pozwala na błyskawiczny dostęp do najważniejszych poleceń.

Cena

Produkt będzie objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wyniesie 530 zł. RAT M będzie dostępny w 4 kolorach: white, red, black glosy, black mat.

 

Cechy urządzenia:

- Zakres DPI: 25-6400dpi

- Przyspieszenie: 50G

- Czas reakcji: 120Hz

- Prędkość śledzenia:  do 6 m/sek

- Ilość programowalnych przycisków:  10 (z przyciskiem 5D)

- Łączność: USB Nano dongle, Bluetooth

- Bezprzewodowy zasięg:  do 10m

- Zasilanie:  dwie bateria AAA (w zestawie)

- Kompatybilna z Bluetooth

- W zestawie etui podróżne

- 4 wersje kolorowe: white, red, black glosy, black mat.Czytaj więcej na http://nt.interia.pl.pv.iplv2.bauer-pl.bauermedia.group/komputery/news-mad-catz-wprowadza-do-sprzedazy-mysz-r-a-t-m,nId,944254?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto