A A A

Najwydajniejsze telefony na rynku

3 kwietnia 2015, 07:00
AnTuTu opublikował spis dziesięciu najszybszych smartfonów na rynku. Jaki model prowadzi, a jaki zamyka stawkę?
Najwydajniejsze telefony na rynku

AnTuTu jest popularną aplikacją typu benchmark, która służy do sprawdzania wydajności CPU i GPU smartfonów. Po wykonaniu takiego testu dane pozostają w bazie AnTuTu i na ich podstawie tworzone są ciekawe zestawienia. Oto jedno z nich - lista najwydajniejszych smartfonów pierwszego kwartału 2015 roku.

Pierwsze i drugie miejsce należą odpowiednio do smartfonów Samsung Galaxy S6 oraz S6 Edge. Oba są napędzane potężnym układem SoC firmy Samsung - ośmiordzeniowym i 64-bitowym Exynosem 7430.

Trzecie miejsce należy do HTC One M9, którego sercem jest Qualcomm Snapdragon 810, również 64-bitowy i ośmiordzeniowy układ.

Kolejne pozycje okupują m.in. Samsung Galaxy S5, Meizu MX4 i Google Nexus 6.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
MartaJ
3 kwietnia 2015, 20:33
Piękne drewniane etui dla waszych smartfonów. Na bewood pl stronie największego europejskiego producenta drewnianych obudów. Ponad 140 modeli dedykowanych smartfonom firm LG, Apple, Sony i Samsung. Sprawdźcie sami, naprawdę warto.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto