A A A

Nero po raz dziewiąty

30 września 2008, 14:16
Nero po raz dziewiąty

Pojawiła się nowa wersja jednego z najpopularniejszych programów do obsługi mediów cyfrowych. W dziewiątej wersji Nero wprowadzono wiele ciekawych funkcji i rozwiązań, które ułatwią użytkownikom dostęp i korzystanie z multimediów.

Nero 9 to potężny zestaw programów z odświeżonym interfejsem, które pozwalają na nagrywanie, kopiowanie, konwersję, archiwizowanie i edycję zdjęć, muzyki i materiałów wideo. Aplikacja obsługuje najnowsze kamery AVCHD lub HDV, a Nero SmartEncoding pozwala na edycję filmów w jakości HD. Dzięki wbudowanym narzędziom internetowym możemy przesyłać nasze zdjęcia i wideo do takich serwisów, jak: MySpace i You Tube. Nero 9 umożliwia również oglądanie i nagrywanie materiałów w standardzie HDTV.

Wymagania systemowe Nero 9:

  • Windows XP/Vista/Media Center
  • Internet Explorer 6 lub nowszy
  • Procesor 1 GHz Intel Pentium III lub odpowiednik AMD
  • 256 MB RAM / dla Windows Vista 512 MB
  • 1,5 GB miejsca na dysku twardym na standardową instalację wszystkich składników
  • Napęd CD, DVD lub Blu-ray
  • DirectX 9.0c
  • Karta graficzna z przynajmniej 32 MB pamięci wideo, rozdzielczością minimum 800 x 600 pikseli i 16-bitową paletą kolorów
  • Połączenie internetowe wymagane do obsługi usług Nero Online

W skład pakietu wchodzą:
Nero StartSmart, Nero Express, Nero ShowTime, Nero CoverDesigner, Nero Live, Nero Vision, Nero DiscCopy Gadget, Nero DiscSpeed, Nero Live Gadget, Nero DriveSpeed, Nero WaveEditor, Nero BurnRights, Nero SoundTrax, Nero RescueAgent, Nero Recode, Nero InfoTool, Nero PhotoSnap, InCD, Nero PhotoSnap Viewer, Nero Product Installer, Nero Burning ROM, Nero ControlCenter.

Sugerowana cena nowego pakietu to około 280 zł za wersję pudełkową. Ze strony producenta można pobrać 15-dniową wersję testową oprogramowania.

Źródło: Nero


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto