A A A

Odporne na ekstremalne temperatury karty pamięci

2 kwietnia 2015, 10:30
TRANSCEND wprowadza na rynek przemysłowe kart pamięci SDHC oraz microSDHC. Karty mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 85°C.
Odporne na ekstremalne temperatury karty pamięci

Nowe nośniki zbudowane są z chipów MLC flash i charakteryzują się pojemnością do 32GB. Maksymalna prędkość transferu sięga odpowiednio 19MB/s oraz 17MB/s przy odczycie i zapisie. Karty zgodne są ze specyfikacją SD w wersji 3.01.

Karty TRANSCEND SDHC mogą być używane w licznych urządzeniach przemysłowych, jak na przykład w ręcznych czytnikach kodów kreskowych, terminalach POS, platformach ogłoszeniowych i multimedialnych w pojazdach, odtwarzaczach wideo, a także urządzeniach do monitoringu wizyjnego czy przetwarzaniu informacji medycznych.

Karty microSDHC

Podobnie jak karty SDHC, tak również nowe nośniki microSDHC zbudowane są z chipów MLC oraz dysponują do 32GB pamięci. Karty zgodne są ze standardem Class 10 oraz zapewniają transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie oraz 17MB/s przy zapisie.  Nośniki znajdą swoje zastosowanie w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych.

Konstrukcja nowych kart pamięci TRANSCEND z serii przemysłowej zapewnia optymalną ochronę przed trudnymi warunkami. Nowe nośniki są odporne na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Przystosowane są do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40°C do 85°C.
Wbudowany system ECC zapewni automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych.

Gwarancja

Karty TRANSCEND SDHC oraz microSDHC dostępne są w wersjach pojemnościowych 8GB, 16GB oraz 32GB. Objęte są 2-letnią gwarancją producenta

Specyfikacja:

 

Model

SDHC

microSDHC

Typ pamięci flash

MLC

MLC

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

32 mm x 24 mm x 2,1 mm

11 mm x 15 mm x 1 mm

Maksymalna szybkość transferu danych

Odczyt: 19MB/s

Zapis: 16MB/s

Uwaga: Prędkość może różnić się w zależności od wykorzystywanego sprzętu oraz oprogramowania

Odczyt: 20MB/s

Zapis: 17MB/s

Uwaga: Prędkość może różnić się w zależności od wykorzystywanego sprzętu oraz oprogramowania

Napięcie

2.7V~3.6V

2.7V~3.6V

Temperatura pracy

Od -40°C do 85°C

Od -40°C do 85°C

Wilgotność

0%-95%

0%-95%

Dostępne pojemności

8GB, 16GB oraz 32GB

8GB, 16GB oraz 32GB


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto