A A A

Pierwszy smartfon firmy Boeing

27 grudnia 2014, 12:00
Jak donosi Slashgear – pierwszy telefon firmy Boeing będzie wykorzystywać platformę BES 12. dla kogo powstaje to urządzenie?
Pierwszy smartfon firmy Boeing

Boeing - potentat branży lotniczej i zbrojeniowej - pracuje nad smartfonem od przeszło dwóch lat. Teraz dowiadujemy się, że swoje trzy grosze dołoży do niego firma BlackBerry. Chodzi dokładnie o platformę BES 12, która gwarantuje bezpieczne zarządzenie danymi na wszystkich najważniejszych systemach operacyjnych - BlackBerry, iOS, Android oraz Winodws Phone.

BES 12 powinien doskonale uzupełnić możliwości smartfona Boeing Black, który ma gwarantować bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Co ciekawe, będzie miał również opcję samozniszczenia w razie dostania się w niepowołane ręce. Urządzenie nie trafi jednak do wolnej sprzedaży. Pozostanie do dyspozycji wyłącznie pracowników agencji rządowych itp.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto