A A A

Premiera World of Warships

17 września 2015, 11:10
Dzisiaj światowa premiera World of Warships, nowej produkcji studia Wargaming, twórców popularnego World of Tanks.
Premiera World of Warships

"World of Warships to nasza największa premiera w tym roku," powiedział Victor Kislyi, prezes firmy Wargaming. „Każda z zaangażowanych osób w zespole włożyła swoją serce i duszę w ten wyjątkowy tytuł i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nią z graczami na całym świecie. Mamy nadzieję, że pokochacie World of Warships tak samo jak my." - dodał.

Gracze mają okazję sprawdzić w warunkach bojowych cztery, unikatowe klasy okrętów, szeroki wachlarz modyfikacji i strategicznie zaprojektowane mapy. Krążowniki to niezwykle uniwersalne jednostki gotowe stanąć burta w burtę z każdym przeciwnikiem. Niszczyciele  są wyjątkowo szybkie i zwrotne, co pozwala im unikać ognia, zbliżyć się do wroga i wypalić dewastującą salwą torped. Pancerniki dysponują najpotężniejszą siłą ognia, majestatycznie atakując ogromną siłą potężnych dział. Lotniskowce przynoszą ze sobą elementy rozgrywki znane ze strategii czasu rzeczywistego - od zwiadu lotniczego, przez patrolowanie nieba,  po atakowanie przeciwnika eskadrami bombowców i samolotami torpedowymi.

W World of Warships mamy tryby gry PvP i PvE rozgrywane na 10 unikatowych mapach. PvP pozwala na pojedynki 12 na 12 graczy, a w PvE możemy zmierzyć się z komputerem w serii bitew, aby ćwiczyć umiejętności, lepiej poznać swoje okręty, sprawdzić swoje strategie drużynowe i przygotować się do wypłynięcia z portu na wody pełne graczy.
Wraz z premierą gry, entuzjaści morskich bitew, którzy testowali produkcję w fazach beta i doszli do 9-tego poziomu rozwoju swojego profilu, będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności  w pierwszym sezonie bitew rankingowych.

Doświadczeni kapitanowie staną naprzeciw siebie w walkach 7 na 7 przeznaczonych dla prawdziwych wilków morskich.
Zaawansowany system dostosowywania okrętów do własnego stylu gry, dzięki dziesiątkom opcji modernizacji jednostek, umiejętności kapitanów, kamuflaży czy flag sygnałowych montowanych na masztach, pozwala na przystosowanie się do zmiennych warunków bitew.

Oficjalna strona internetowa gry


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto