A A A

Przełączniki sieciowe Huawei S2750-EI Series

25 czerwca 2013, 08:08
Przełączniki sieciowe Huawei S2750-EI Series

Huawei wprowadził na rynek nową generację inteligentnych przełączników dostępowych Huawei S2750-EI. W jej skład wchodzą cztery modele – S2750-20TP-PWR-EI-AC, S2750-28TP-EI-AC, S2750-28TP-PWR-EI-AC i S2751-28TP-PWR-EI-AC.

Skonstruowane w oparciu o oprogramowanie Huawei VRP (jednolite we wszystkich produktach sieciowych Huawei), przełączniki S2750-EI oferują funkcjonalność Easy Operation, która ułatwia wdrażanie oraz centralne zarządzanie siecią w oddziałach. S2750-EI umożliwia również budowanie inteligentnego stosu przełączników iStack, dodatkowo upraszczając proces zarządzania siecią, a także podnosząc jej niezawodność i skalowalność. Ponadto wszystkie przełączniki S2750-PWR-EI, posiadają funkcję zasilania Power-over-Ethernet (PoE).

Nowa seria S2750-EI wzbogaci rodzinę switchy Huawei S2700, w skład której wchodzi kilka serii przełączników FastEthernet nowej generacji, m.in. S2700, S2710, S2750 oraz S2751. Produkty S2700 wyposażono w najnowsze innowacje Huawei zapewniające szybkie wdrożenie, łatwe zarządzanie, wysoką niezawodność, a także szeroki wachlarz funkcjonalności QoS i kontroli bezpieczeństwa, które pomagają średnim i dużym przedsiębiorstwom w optymalizacji sieci w oddziałach w sposób efektywny kosztowo.

Huawei jako jeden z wiodących dostawców przełączników Ethernet, posiada w portfolio kilkanaście modeli o przepustowości 100 Mb/s sprawdzającej się w oddziałach firm. Urządzenia takie jak telefony IP czy punkty dostępowe WLAN można zasilać z przełączników S2750-PWR-EI przy pomocy kabli sieciowych. Modele te są w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3af (PoE) i 802.3at (PoE+), ale współpracują także ze starszymi urządzeniami działającymi w technologiach niestandardowych. Porty PoE w wymienionych modelach mogą pracować w trybie oszczędzania energii. Zastosowanie inteligentnych rozwiązań zasilania PoE pozwala na łatwiejszą instalację elastycznej infrastruktury zasilającej, co z kolei ułatwia firmom budowę wydajnych i przyjaznych dla środowiska sieci.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto