A A A

RP-BTGS10 - słuchawki z kostnym przewodnictwem dźwięku

15 stycznia 2013, 13:03
RP-BTGS10 - słuchawki z kostnym przewodnictwem dźwięku

Panasonic w Las Vegas przedstawiał słuchawki RP-BTGS10 z kostnym przewodnictwem dźwięku. Ten wyjątkowy model słuchawek wykorzystuje kostne przewodnictwo dźwięku, dzięki czemu użytkownicy mogą nadal słyszeć inne ważne odgłosy. Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia także aktywne wykonywanie innych czynności.

Słuchawki Panasonic RP-BTGS10 umieszczane są przed kanałem usznym, zamiast wewnątrz lub dookoła niego. Dźwięk w formie wibracji jest przenoszony za pośrednictwem kości bezpośrednio do nerwu słuchowego, zapewniając krystalicznie czyste brzmienie. Umieszczone poza uchem słuchawki Panasonic RP-BTGS10 nie blokują bębenka usznego, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki, a jednocześnie słyszeć dźwięki z otoczenia. Przydaje się to szczególnie podczas pracy w biurze lub podczas biegania i jazdy rowerem — można wtedy słyszeć jednocześnie muzykę, głosy współpracowników, dzwonek telefonu czy klakson samochodu.

Słuchawki Panasonic RP-BTGS10 są także wyposażone w mikrofon z kostnym przewodnictwem dźwięku do nagrywania notatek głosowych czy prowadzenia rozmów telefonicznych podczas słuchania muzyki. Mikrofon, podobnie jak część słuchawkowa, odbiera dźwięk mowy przy użyciu przewodzenia kostnego, reagując na wibracje głosu użytkownika.

Specjalna konstrukcja słuchawek Panasonic RP-BTGS10 bez otworów nadaje się dla aktywnych użytkowników, którzy mają tendencję do pocenia się. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji nie trzeba przejmować się przypadkowym ściągnięciem słuchawek z głowy ani plączącymi się przewodami. Słuchawki te umożliwiają także osobom starszym i słabosłyszącym słuchanie wyraźnego dźwięku telewizora bez zwiększania jego głośności. Model ten działa z telewizorami wyposażonymi w nadajnik Bluetooth.

- Firma Panasonic była zawsze liderem pod względem jakości dźwięku i innowacyjności. Nowe słuchawki RP-BTGS10 z kostnym przewodnictwem dźwięku to produkt na nowym poziomie technologicznym i dźwiękowym - mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR manager Poland & Baltics.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto