A A A

Rusza Apple One

30 października 2020, 10:00
Koncern Apple rozpoczyna sprzedaż subskrypcji na pakiet gier, usług muzycznych, telewizyjnych i chmurowych.
Rusza Apple One

Taniej w pakiecie

Apple One jest zestawem czterech usług opłacanych w ramach jednej subskrypcji.

 

Indywidualnie i grupowo

Zestaw Apple One składa się w Polsce z usług Apple Music (muzyka), Apple TV+ (telewizja), Apple Arcade (gry) oraz iCloud (miejsce na przechowywanie własnych plików w chmurze). Całość sprzedawana będzie w dwóch planach abonamentowych: Dla Ciebie (24,99 zł miesięcznie) i Dla rodziny (39,99 zł miesięcznie).

Dla porównania, w Stanach Zjednoczonych miesięczna cena pakietu o nazwie Individual wynosi 14,95 dolarów; pakiet Family oznacza wydatek 19,95 dolara. Za Wielką Wodą oferowany jest jeszcze wariant Premier w cenie 29,95 dolarów miesięcznie. Oprócz podstawowych czterech usług zawiera on moduły Apple News i Apple Fitness Plus:

Z wariantu rodzinnego, poza jego nabywcą, może korzystać pięć innych osób. W ramach abonamentu Dla Ciebie Apple zapewnia 50 GB miejsca na dane w chmurze. W wersji rodzinnej jest to 200 GB.

Firma podkreśla, że ceny abonamentu Apple One są niższe od opłat za wszystkie cztery usługi kupowane osobno – w przypadku pakietu indywidualnego miesięczne oszczędności wynoszą 48,97 zł; pakiet rodzinny jest tańszy o 51,97 zł.

fot. Apple


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto