A A A

Słuchawki SMS Audio BioSPORT dostępne w Polsce

7 marca 2015, 14:00
Słuchawki douszne BioSport, opracowane w ramach współpracy firm SMS Audio i Intel, są dostępne w sprzedaży w Polsce. Urządzenie wykorzystuje zaawansowane rozwiązania techniczne, zapewnia dźwięk wysokiej jakości i jednocześnie umożliwia monitorowanie postępów treningowych.
Słuchawki SMS Audio BioSPORT dostępne w Polsce

Słuchawki SMS Audio BioSport z Intel Inside pozwalają na zbieranie dokładnych danych. Dzięki konstrukcji dopasowanej do ucha urządzenie znajduje się głębiej w kanale usznym i bez przerwy monitoruje akcję serca. Wbudowany czujnik optyczny stale mierzy tętno i dynamicznie eliminuje zakłócenia, jakie generuje ruch ciała w czasie treningu. By ułatwić kontrolowanie tętna, tempa, dystansu, wysokości i spalania kalorii, douszne słuchawki SMS Audio BioSport współpracują z popularną aplikacją do ćwiczeń RunKeeper, w najbliższym czasie będą również wspierać inne popularne aplikacje.

Zaprezentowane dziś słuchawki wykorzystują technologię, dzięki której zasilane są za pomocą zwykłego przewodu audio jack 3,5 mm, zakończonego pozłacaną wtyczką. Nie wymagają dodatkowej baterii, co daje im kluczową przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami, a użytkownikom zapewnia pełną swobodę podczas ćwiczeń. Urządzenie wykazuje się także wysoką wytrzymałością, za sprawą zewnętrznej gumowej powłoki, chroniącej przed odpryskami i zarysowaniami. Stopień odporności słuchawek na pot i wodę spełnia standard IPX4.

Słuchawki BioSport dostępne są w sportowych kolorach: niebieskim, żółtym i szarym; wraz z nimi kupujący otrzymuje bezpłatną wersję próbną aplikacji RunKeeper Elite, neoprenowy futerał oraz wkładki douszne i zamocowania w trzech rozmiarach. Słuchawki można od dziś kupić w sklepach Media Markt, Saturn i in., w cenie 499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto