A A A

Słuchawki dokanałowe TDK IP150

6 maja 2015, 12:00
Na polski rynek trafiły słuchawki skierowane do użytkowników smartfonów, dzięki którym można obsługiwać rozmowy telefoniczne bez dotykania telefonu.
Słuchawki dokanałowe TDK IP150

Słuchawki zostały wyposażone w kontroler dźwięku oraz prosty panel sterujący, który umożliwia zarządzanie muzyką i rozmowami telefonicznymi. Takie operacje jak wykonywanie połączeń telefonicznych, odtwarzanie muzyki, pomijanie utworów można wykonać bez problemu jedną ręką podczas spaceru, jazdy na rowerze lub joggingu.

Do zestawu słuchawkowego został dołączony komplet 3 końcówek silikonowych o różnej wielkości, dzięki czemu łatwo dopasujemy je do swoich uszu. Przewód o długości 1,2 m pozwala trzymać telefon w kieszeni i zapewnia pełną swobodę ruchów. Słuchawki współpracują z telefonami: Apple, Samsung Galaxy, HTC One oraz BlackBerry X10 i Z10.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
ciekawy
6 maja 2015, 16:56
Ja spośród tańszych słuchawek polecał bym Brainwavz Delta, co prawda trzeba do nich dołożyć jakieś 20zł ale moim zdanie jest to warta swojej ceny inwestycja.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto