A A A

Soundbar Samsung HW-J355 i HW-J450

2 kwietnia 2015, 11:50
W kwietniu na polskim rynku pojawią się dwa nowe soundbary Samsunga - modele HW-J355 oraz HW-J450.
Soundbar Samsung HW-J355 i HW-J450

W obu zestawach, oprócz soundbarów, znalazły się także wysokiej klasy subwoofery. W zestawie z modelem HW-J355 o mocy całkowitej (RMS) 120W, znalazł się głośnik niskotonowy o membranie wielkości 5,25-cala. Z kolei wraz z soundbarem HW-J450, o mocy całkowitej (RMS) 300W, zastaniemy bezprzewodowy aktywny subwoofer o wielkości membrany 6,5-cala.

W obu modelach zastosowano technologię Crystal Amplifier. Autorskie rozwiązanie Samsung zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia. Ponadto, w obu zestawach zostały zaimplementowane technologie odpowiedzialne za dźwięk przestrzenny. W HW-J355 efekt ten zapewni technologia 3D Sound Plus. W efekcie jej działania, widz może naprawdę zatopić się w oglądanym filmie. Jej algorytm sprawie, że dźwięk wydaje się pochodzić z miejsca, w którym jest generowany - nie tylko w pionie i w poziomie, ale również w głębi. Z kolei w modelu HW-J450 zastosowanie znalazł system Surround Sound Expansion. Rozszerza on obszar odsłuchu gwarantując imponujące doznania, emitując przestrzenny dźwięk. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdzi się w trakcie oglądania filmów.

Oba modele nowych soundbarów zostały wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki temu, użytkownicy mogą skorzystać z szeregu dogodnych funkcjonalności, takich jak TV SoundConnect, która połączy bezprzewodowo urządzenie audio z kompatybilnym telewizorem Samsung. Dodatkowo dzięki funkcji Bluetooth Power On, w momencie, gdy będziemy chcieli odtwarzać ulubioną muzykę przechowywaną w pamięci smartfona, wystarczy z poziomu urządzenia mobilnego wybrać soundbar w celu jego połączenia - listwa włączy się automatycznie i zacznie odtwarzać wybrane utwory.

Soundbary Samsung zostały także wyposażone w technologię Bluetooth Hi-Fi Codec, umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z urządzeń mobilnych.

Odtwarzane formaty (model HW-J355): AAC, MP3, WAV, WMA, OGG
Odtwarzane formaty (model HW-J450): AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC
Kodowanie sygnału audio: Dolby Digital (2 ch), DTS (2 ch)

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto