A A A

SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls

21 grudnia 2012, 12:21
SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls

SteelSeries poinformował, że od dziś w sklepach dostępne jest SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls –urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach.

Ten wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj), pomoże użytkownikom udoskonalić ruch i kliknięcia zwłaszcza w grach, które imitują przyciski grafiką wyświetlaną na ekranie. Gadżet współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, w tym z: iPod touch, iPhone, iPad, smarfony i tablety Windows, oraz smartfony i tablety Android. Free Touchscreen Gaming Controls, z sugerowaną ceną €19.99, dostępny jest już teraz na stronie internetowej producenta oraz w wybranych punktach sprzedaży.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto