A A A

Superszybkie, pojemne karty CF od Sony

29 września 2008, 19:02
Superszybkie, pojemne karty CF od Sony

Sony rozszerza ofertę kart pamięci typu CompactFlash, wprowadzając na rynek model o pojemności 16 GB i prędkości zapisu (300x) do 45 MB/s. Dotychczas w sprzedaży dostępne były pamięci 4 i 8 GB.

Nośnik jest zgodny ze standardem UDMA, pozwalającym na uzyskanie tak wysokich transferów. Jak informuje Sony, na karcie mieści się do 3608 zdjęć o rozdzielczości 10 megapikseli lub 2465 zdjęć o rozdzielczości 12 megapikseli (w jakości Fine). Produkt waży około 12 g, a jego wymiary to 42,8 x 36,4 x 3,3 mm. Na stronie producenta można skorzystać z usługi Sony Image Recovery, pozwalającej na odzyskiwanie przypadkowo skasowanych lub utraconych plików. Karty objęte 5-letnią gwarancją producenta trafią do sprzedaży w listopadzie w sugerowanej cenie 880 zł.

Źródło: Sony, informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto