A A A

Światowe finały World of Tanks w Warszawie

13 kwietnia 2015, 11:15
Między 25 a 26 kwietnia w warszawskiej Hali Expo XII odbędą się Mistrzostwa Świata World of Tanks - Grand Finals 2015. Dzisiaj poznaliśmy 12 najlepszych drużyn eSprotowych świata, które będą rywalizować o tytuł mistrzów.
Światowe finały World of Tanks w Warszawie

"Tegoroczni finaliści to najbardziej utalentowani i wyszkoleni profesjonalni zawodnicy z całego globu" - powiedział Mohamed Fadl, dyrektor globalnego eSportu w Wargaming. „Pomogli oni wzmocnić scenę eSportu w 2014 roku i podnieśli poprzeczkę do poziomu, jakiego liga Wargaming.net, nigdy wcześniej nie miała. Nie będę przewidywał, kto wygra, ale na pewno każdy z tych cyberatletów zasłużył na miejsce w wielkim finale" - dodał.

Poszczególne regiony świata będą reprezentowane przez następujące drużyny:\

• Europa - Virtus.PRO i Schoolbus,
• USA - RUlette i eLevate
• Chiny - Reforn i YaTo.
• Azja - ELONG i ARETE
• Rosja - Natus Vincere i HellRasiers
• Zdobywcy „dzikich kart" - Kazna Kru (z Polakiem w składzie!) i Santa Claus and Six Deers.

Pierwszego dnia zawodów, w sobotę 25.04.2015, wszystkie drużyny będą walczyć w systemie grupowym. Do drugiego dnia, w niedzielę 26.04.2015, w rywalizacji pozostanie 8 najlepszych. Dwie najlepsze z każdej grupy przejdą do fazy eliminacyjnej, czyli ćwierćfinału, półfinału i wreszcie do głównego finału o tytuł mistrzów świata World of Tanks na 2015 rok.

Na stronie internetowej mistrzostw można zapoznać się z bardziej dokładnym planem rozgrywek, ze wszystkimi terminami i pojedynkami. Jak również uzyskać bardziej szczegółowe informacje o każdej z 12 uczestniczących drużyn, hali Expo XXI, dowiedzieć się więcej o atrakcjach dla publiczności, internetowych transmisjach, a nawet przewidywać wyniki meczów i głosować na swoich faworytów. Oficjalna strona internetowa Grand Finals 2015 - www.thegrandfinals.com

Mistrzostwa Świata World of Tanks - Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzenie  w pełni darmowe dla publiczności. Odbędzie się ono 25.04.2015 - 26.04.2015 (ostatni weekend kwietnia, sobota - niedziela) w Hali Expo XII przy ul. Prądzyńskiego. Odwiedzający mogą oglądać najlepszych zawodników świata na żywo i kibicować swoim faworytom, jak również liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową. Pula nagród pieniężnych dla drużyn wyniesie 300 000 USD (ponad 1 110 000 PLN).

Rozkład grup przedstawia się następująco:

Grupa A

Grupa B

SCHOOLBUS (Europa)

ARETE (Azja)

YATO (Chiny)

HELLRAISERS (Rosja)

RULETTE (USA)

KAZNA KRU (Europa)

Grupa C

Grupa D

NATUS VINCERE (Rosja)

ELEVATE (USA)

ELONG (Azja)

VIRTUS.PRO (Europa)

RG.RAZER (Chiny)

WPSC6 (Rosja)

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
nukss
14 kwietnia 2015, 08:57
bankowo będę! dla zainteresowanych warto dodać że jak ktoś grywa i z wawy to w tą sobotę w megastorze komputronika bedzie turniej wota prowadzony przez mromen'a z kodami do wota do zgarniecia
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto