A A A

Tidal zapowiada wsparcie dla Dolby Atmos

29 maja 2020, 10:35
Już wkrótce muzyka z serwisu będzie brzmieć lepiej.
Tidal zapowiada wsparcie dla Dolby Atmos

Serwis streamingowy zapowiada obsługę kolejnej technologii dźwięku.

Dolby Atmos to jedna z najpopularniejszych technologii dźwięku przestrzennego. Już wkrótce będzie obsługiwana przez Tidala.

 

Lepszy dźwięk

Użytkownicy puszczający muzykę przez zestawy głośnikowe, soundbar lub z telewizora mogą się spodziewać lepszej jakości dźwięku. Oczywiście jeśli są abonentami Tidala. Implementacja Dolby Atmos w aplikacji nie jest zaskoczeniem. Funkcja ta pojawiła się już na kilku wybranych smartfonach i tabletach, teraz jednak trafia również do salonu.

 

Dłuższy okres próbny

Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest oczywiście posiadanie zgodnego ze standardem urządzenia oraz dostępność odpowiedniej wersji danego utworu. Tidal będzie oznaczał je specjalną etykietą.

Co najważniejsze, każdy użytkownik serwisu może już teraz wypróbować Dolby Atmos. Twórcy Tidala zapowiedzieli bowiem wydłużenie okresu próbnego dla nowych użytkowników do 60 dni.

fot. Tidal


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto