A A A

Tracer Transformers zestaw dla gracza

13 listopada 2012, 08:30
Tracer Transformers  zestaw dla gracza

Tracer wprowadził do sprzedaży kolejny produkt z coraz szerszej linii urządzeń zaprojektowanych specjalnie z myślą o graczach.

Przewodowy zestaw Tracer Transformers składa się z myszki oraz pełnowymiarowej klawiatury o wysokim skoku. Gryzoń wyposażony jest w laserowy sensor o wysokiej precyzji. Jest to szczególnie istotne w przypadku gier wymagających szybkości i krótkiego czasu reakcji. Urządzenie wyposażone jest również w cztery odważniki, umożliwiające dopasowanie ciężaru myszy do indywidualnych preferencji gracza. Ponadto mysz Transformers może pracować w czterech trybach rozdzielczości - 800/1600/2400/3400 DPI, między którymi gracz przełącza się za pomocą specjalnego przycisku.

Drugim elementem zestawu jest klawiatura wyposażona w dziewięć dodatkowych przycisków do obsługi multimediów. Producent szczególnie zachwala ergonomiczną podpórkę pod nadgarstki z gumowymi wykończeniem, która znacznie poprawia komfort pracy. Fakt ten ma pozytywnie wpływać na komfort zabawy podczas wielogodzinnych sesji przed monitorem.

Tracer Transformers objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto