A A A

Wirtualna rzeczywistość dla dorosłych

20 grudnia 2012, 09:50
Wirtualna rzeczywistość dla dorosłych

Studio Sinful Robot chce stworzyć grę erotyczną wykorzystującą Oculus Rift, urządzenie z dostępem do VR.

Oculus Rift to projekt urządzenia, który niedawno odniósł ogromny sukces na Kickstarterze (serwis umożliwiający zbiórkę pieniędzy na niezależne projekty), zarabiając ponad 2,4 mln dol. - aż 10 razy tyle, o ile poprosił producent. Kolejnym, po id Software i Epic Games, producentem wspierającym Oculus Rift została firma Sinful Robot.

Kalifornijskie studio zamierza stworzyć przygodową grę erotyczną wykorzystującą Oculus Rift i podobne urządzenia do VR. - Nareszcie doczekałem się technologii umożliwiającej produkcję gry erotycznej, która naprawdę będzie ekscytująca - powiedział Jeroen Van den Bosch, współzałożyciel Sinful Robot.

Firma Sinful Robot poszukuje obecnie nowych ludzi do pracy nad "projektem wykorzystującym najnowszą technologię". Rekrutacja obejmuje grafików i animatorów 3D, którzy nie boją się obcowania z "pikantną zawartością".

Pierwsze egzemplarze urządzenia Oculus Rift mają zostać dostarczone deweloperom w kwietniu 2013 roku. Nie wiadomo kiedy gra wykorzystująca gogle VR pojawi się na rynku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto