A A A

World of Warships - startuje zamknięta beta

12 marca 2015, 13:10
Zamknięte beta testy World of Warships wypłynęły na wodę! Dokładnie od godziny 11.00, zainteresowani gracze mogą zapisywać się do wspólnej zabawy poprzez oficjalną stronę gry, aby sprawdzić osobiście najlepsze okręty wojenne połowy XX-wieku w akcji.
World of Warships - startuje zamknięta beta

W zamkniętej becie, gracze mają dostęp do 5 map, a w ich ręce trafia ponad 50 okrętów wojennych z Japonii i U.S.A. W najbliższej przyszłości w World of Warships pojawią się lotniskowce „kraju kwitnącej wiśni" oraz amerykańskie pancernik, aby jeszcze bardziej rozszerzyć dostępny arsenał. Cztery klasy okrętów daje sporo możliwości taktycznych. Krążowniki obu krajów to świetne, zwinne jednostki dobre w różnych warunkach bitewnych, niszczyciele - ich szybkość oraz torpedy to olbrzymie zagrożenie dla każdego przeciwnika, pancerniki są niesamowicie potężnymi okrętami w ataku, a lotniskowce świetnie sprawdzają się w kompleksowym zwiadzie i strategicznych atakach.

Załogi statków, reprezentowane przez dowódców okrętów odgrywają znaczącą rolę. Z każdym, kolejnym poziomem doświadczenia zyskują punkty, za które odblokowujemy rozmaite zdolności. Wraz w połączeniu z możliwością modyfikowania okrętów, dostajemy mnóstwo opcji na zwiększanie wartości bojowej swoich jednostek, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Dywizje, czyli możliwość uczestniczenia w bitwie do trzech znajomych jednocześnie, to idealna opcja dla lubiących grę ze znajomymi. W niedalekiej przyszłości zostaną dodane również stosowne bitewne osiągnięcia oraz możliwości dopasowywania wyglądu okrętów.

Gracze lubiący działanie ze znajomymi ucieszą się z możliwości połączenia swoich sił z dwoma innymi marynarzami w ramach dywizji. Aby dowiedzieć się więcej o World of Warships i dostać się do zamkniętych beta testów gry zapraszamy na oficjalną stronę gry pod adresem http://worldofwarships.eu

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto