A A A

Wzmacniacz sieci WiFi z portem Ethernet

12 maja 2015, 13:30
Netis E1+ to wzmacniacz sygnału bezprzewodowego i ruter w jednym. Urządzenie sprawdzi się w sytuacji gdzie występują ograniczenia konstrukcyjne lub zakłócenia sygnału i zasięg rutera staje się niewystarczający.
Wzmacniacz sieci WiFi z portem Ethernet

Jak to działa?

Wzmacniacz odbiera sygnał bezprzewodowy z głównego rutera i przekazuje sygnał do najdalej położonych zakątków naszego domu lub biura. Dzięki bezprzewodowej komunikacji o standardzie N, urządzenie oferuje prędkość do 300 Mbps. Oglądanie filmów w jakości HD, gra online czy przeglądanie stron www będzie się odbywać bez najmniejszych problemów.

Port Ethernet

Urządzenie zostało wyposażone w port Ethernet, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie go jako prostej karty sieciowej. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość podłączenia urządzeń, które nie posiadają modułu W-Fi takich jak: konsola, tuner do odbioru telewizji satelitarnej lub telewizor SMART.

Mobilny ruter

Dzięki mobilnej konstrukcji i małej wadze, E1+ to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących, studentów. Miniaturowe rozmiary oraz możliwość montażu w gniazdku elektrycznym sprawiają, że można je wykorzystać w akademiku, hotelu rozszerzając zasięg sieci bezprzewodowej w prosty sposób.

Konfiguracja jednym przyciskiem

Zaletą wzmacniacza E1+ jest prosta konfiguracja, która odbywa się za pomocą jednego przycisku WPS. Nie potrzeba tu żadnych kabli, a instalacja nie zajmuje więcej niż 60 sek. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na ruterze i repeaterze, a połączenie odbędzie się automatycznie, rozszerzając zasięg sieci bezprzewodowej w domu.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 87 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto