A A A

Xbox Series X zadebiutuje w listopadzie, ale bez Halo

12 sierpnia 2020, 17:50
Microsoft potwierdził przedświąteczny debiut konsoli.
Xbox Series X zadebiutuje w listopadzie, ale bez Halo

 

Według wpisu na blogu firmy, konsola zadebiutuje za 3 miesiące.

 

Sony oraz Microsoft celują z premierą swoich konsol na okres przedświąteczny. Gigant z Redmond potwierdził dzisiaj listopadową premierę nowej platformy. Wraz z nią na platformie znajdziemy bazę kilku tysięcy tytułów z czterech generacji.

 

Z nowościami, ale bez Halo

 

Firma potwierdza też debiut 50 gier „zoptymalizowanych dla Series X", z czego około 40 ma pochodzić jeszcze z poprzedniej generacji, a około 10 stanowić będą nowości. W tytuły startowe Series X będzie można przy tym wciąż grać na Xboksie One.

Już teraz wiadomo, że nie będzie wśród nich Halo Infinite. Nowa odsłona jednej z najistotniejszych dla Xboksa marek została oficjalnie przesunięta na 2021 rok. Microsoft tłumaczy opóźnienie sytuacją związaną z koronawirusem, która przypadła akurat na moment „kluczowych prac koniecznych do uruchomienia gry". Microsoft nie podał jeszcze konkretnej daty i nie ujawnił oficjalnej ceny urządzenia.

fot. Microsoft


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto