A A A

Zakrzywiony monitor SE790C na polskim rynku

16 marca 2015, 14:40
Samsung wprowadza na polski rynek swój flagowy produkt wśród monitorów – zakrzywiony model SE790C o przekątnej ekranu 34 cale.
Zakrzywiony monitor SE790C na polskim rynku

Ten monitor ma proporcje ekranu 21:9 i rozdzielczość ULTRA‑WQHD (3440 na 1440 pikseli). Dodatkowo SE790C ma szeroki kąt widzenia, współczynnik kontrastu 3000:1 oraz jasność 300 cd/m2. Zastosowano zostało także dynamiczne podświetlenie i cieniowanie, co pozwala podkreślić realizm obrazu.

Krawędzie monitora znajdują się w naturalnym, zakrzywionym polu widzenia użytkownika. Powoduje to zanik wrażenia zniekształcenia obrazu, zwiększając poziom satysfakcji z korzystania z monitora. Wzornictwo monitora SE790C z krzywizną 3000 R (promień krzywizny 3000 mm) zauważalnie zmienia wrażenia z oglądania obrazu w porównaniu z tradycyjnymi monitorami płaskoekranowymi. W przypadku modelu SE790C oko mniej się męczy, co zwiększa komfort korzystania z monitora.

Sprzęt korzysta z takich funkcji jak „obraz przy obrazie" (PbP) - dwa monitory w jednym i „obraz w obrazie" (PiP) 2.0. SE790C oferuje również różnego rodzaju rozwiązania uatrakcyjniające korzystanie z multimedialnej rozrywki takie jak: tryb gier, dźwięk stereofoniczny wysokiej jakości i szybki czas reakcji. Monitor został wyposażony w dwa wbudowane 7‑watowe głośniki, które dzięki wysokiej jakości dźwięku wzbogacają wrażenia z korzystania z SE790C. Z kolei czas reakcji wynoszący 4 milisekundy pozwala obserwować nawet najbardziej dynamiczne sceny gry bez rozmazania obrazu.

Monitor SE790C to nowatorskie podejście do technologii, które powoduje, że wykonywanie czynności takich jak granie i oglądanie filmów staje się jeszcze przyjemniejsze.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
djblack30
djblack30
16 marca 2015, 19:51
Za to piękne cacko trzeba dać 5 ooo zł nie realne dla każdego gracza znając polski rynek płacy złodziejstwo na każdym kroku , w Anglii za dwa tygodnie pracy można kupić za £794.77
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto