A A A

iiyama XB2783HSU-B1DP – jakość IPS w cenie TN

28 lutego 2015, 10:00
Firma iiyama wprowadzana rynek 27” monitor LED z matrycą AMVA+ i 24-bitową technologią True Colour w nowej odsłonie – z wejściem DisplayPort.
iiyama XB2783HSU-B1DP – jakość IPS w cenie TN

Producent zapewnia, że zastosowana w monitorze XB2783HSU-B1DP matryca AMVA+ zapewnia prawdziwie wysoką jakość w pełnym 24-bitowym True Colour. Docenić to mają szczególnie profesjonaliści - fotografowie i graficy zajmujący się na co dzień obróbką zdjęć, tworzeniem grafik oraz edycją multimediów. Dzięki błyskawicznemu czasowi reakcji monitory z matrycą AMVA+ mogą sprawdzić się również w grach komputerowych. Wysoki kontrast i jasność odciążają wzrok i sprawiają, że wielogodzinna praca z ekranem nie powoduje nadmiernego zmęczenia oczu. Technologia Flicker free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming).

XB2783HSU-B1DP oferuje natywną rozdzielczość Full HD 1080p, kontrast typowy 3 000:1 (ACR 12M:1), czas reakcji 4ms i jasność na poziomie 300 cd/m2. Technologia ACR automatycznie dostosowuje poziom kontrastu i jasności do rodzaju wyświetlanego obrazu.

XB2783HS-B1DP charakteryzuje się nie tylko dobrymi parametrami, ale także wysoką ergonomią. Monitor posiada regulowaną stopkę, która pozwala na dostosowanie wysokości i kąta ekranu do poziomu wzroku, co znacznie poprawia komfort pracy. Funkcja PIVOT umożliwia z kolei obrót ekranu o 90°, dzięki czemu praca na długich dokumentach tekstowych jest jeszcze wygodniejsza.

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XB2783HSU-B1DP wynosi 1 199 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto