Lista alfabetyczna

Spybot Search & Destroy 2.7.64

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 3 kwietnia 2019
Liczba pobrań: 8373
Ocena redakcji
 
Producent: Safer-Networking Limited
Licencja: Freeware z wyłączeniem wykorzystania komercyjnego
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8, 10)

Umieść box z programem Spybot Search & Destroy u siebie na stronie

Oprogramowanie usuwa wiele różnych typów zagrożeń, na które narażony jest nasz komputer. Należą do nich: spyware, keyloggery, dialery, trojany oraz programy typu hijackers. Oprogramowanie usuwa wiele różnych typów zagrożeń, na które narażony jest nasz komputer. Należą do nich: spyware, keyloggery, dialery, trojany, usage tracks oraz programy typu hijackers.

Search & Destroy jest popularnym programem do usuwania złośliwego oprogramowania. Niedawno ukazała się jego nowa wersja oznaczona numerem 2.0. Program został wyposażony w wiele nowych funkcji, jednak twórcy nie zapomnieli o tym, co jest najważniejsze, czyli o skutecznym wykrywaniu i usuwaniu intruzów. Nowa wersja aplikacji zapewnia standardowo skanowanie pełne, skanowanie wybranych plików oraz skanowanie w poszukiwaniu rootkitów, czyli programów, które mogą być niewykrywalne dla standardowego skanera.

Pozostałe moduły służą do blokady zainfekowanych stron, usuwania uszkodzonych wpisów rejestru, zaawansowanego zarządzania systemem oraz bezpowrotnego usuwania plików z dysku.

Omówienie najciekawszych elementów programu można znaleźć w naszym poradniku

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto