Lista alfabetyczna

System Explorer 6.4.1

 
Data aktualizacji: 21 kwietnia 2015
Liczba pobrań: 903
Ocena redakcji
 
Producent: System Explorer
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem System Explorer u siebie na stronie

Chcesz mieć w Windows 7 menedżer zadań jak ten z Ósemki? Nie można go pobrać i zainstalować w poprzednich wersjach systemu, ale zastąpi go System Explorer albo MS Process Explorer, które nie ustępują mu możliwościami.

Nowy menedżer zadań w Windows 8 nie tylko wykonuje typowe zadania związane z zamykaniem niestabilnych programów i analizą obciążenia komputera przez poszczególne procesy. Może również odciążać system dzięki blokowaniu niepotrzebnych elementów w autostarcie, odczytywać znacznie większą liczbę parametrów i prezentować je w formie wykresów, sprawdzać uruchomione aplikacje online, co pomaga w wykryciu szkodliwego oprogramowania ukrywającego się w systemie. Jednak te wszystkie funkcje, a także wiele innych, których nie ma nawet w ulepszonym menedżerze zadań Windows, znajdziesz w bezpłatnej aplikacji System Explorer.

Oprócz tego programu pokazujemy narzędzie Process Explorer, opracowane przez Microsoft z myślą o zaawansowanych użytkownikach Windows. Choć to narzędzie może pełnić funkcję menedżera zadań (ma wszystkie polecenia związane z zarządzaniem i monitorowaniem oprogramowania), przydaje się głównie do szczegółowej analizy procesów, na przykład rejestrowania zmiany wywoływanego przez nie obciążenia systemu w czasie.

Więcej informacji tutaj

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto