Nowego systemu operacyjnego dla telefonów BlackBerry możemy spodziewać się już niedługo – tak wynika z planów firmy Research In Motion, które przedostały się ostatnio do Internetu.

Nowego systemu operacyjnego dla telefonów BlackBerry możemy spodziewać się już niedługo – tak wynika z planów firmy Research In Motion, które przedostały się ostatnio do Internetu.
Notatka z planami RIM została opublikowana na forum fanów produktów tej firmy – N4BB. Mówi ona o wielu różnych aspektach działalności kanadyjskiej firmy, w tym również o integracji sieci społecznościowych z systemem operacyjnym BlackBerry OS. Element ten usytuowany został w okolicach grudnia 2011 roku, co nie oznacza jednak, że wtedy nastąpi premiera BB OS 7. Najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w następnym roku.





![Prawdziwy powód, dla którego GTA 6 nie wyjdzie na płycie jest bardzo nieprzyjemny [FELIETON]](https://pcformat.pl/wp-content/uploads/2026/06/gta_6_jason_lucia_new_art-scaled-1-768x432.jpeg)



0 komentarzy