Przejdź do treści

Cygnett FlexiView postaw iPada do pionu

Marka Cygnett prezentuje regulowaną podstawkę pod iPada – FlexiView, która umożliwia ustawienie tabletu w dowolnej pozycji.

Marka Cygnett prezentuje regulowaną podstawkę pod iPada – FlexiView, która umożliwia ustawienie tabletu w dowolnej pozycji.

Podstawka umożliwia ustawienie iPada w trzech różnych pozycjach w zależności od wykorzystywanych funkcji, pozwalając wygodnie pisać na wirtualnej klawiaturze, czytać czy oglądać filmy.

Według zapewnień producenta, podstawka gwarantuje także bezpieczeństwo, gdyż dzięki warstwie gumy ściśle przylega do powierzchni tabletu i zapobiega ześlizgnięciu się urządzenia podczas pisania czy dotykowej nawigacji.

Ciekawym uzupełnieniem funkcjonalności FlexiView może być bezprzewodowa klawiatura Cygnett KeyPad, która razem z podstawką pozwala w jednej chwili przemienić iPada w stacjonarne stanowisko pracy, by po jakimś czasie znów cieszyć się z jego mobilności.

Cena: 90 PLN

0 komentarzy

Zostaw komentarz