A A A

Koniec papieru, czyli ucieczka do sieci

5 stycznia 2022, 18:30
Krótko i bez ceregieli: kolejny drukowany numer (2/2022) „PC Formatu" nie ukaże się. Przenosimy się do internetu.
Koniec papieru, czyli ucieczka do sieci

Wraz z szefostwem naszego wydawnictwa podjęliśmy trudną decyzję o zaprzestaniu wydawania czasopisma w wersji papierowej. Taki status quo ma swoje źródło przede wszystkim w malejącej sprzedaży egzemplarzy, rosnącej inflacji skutkującej dużym wzrostem cen papieru. Jesteśmy małym wydawnictwem, więc nie mając dużego zaplecza finansowego po prostu nie wytrzymaliśmy.

Piszemy te słowa ze smutkiem i bólem w sercach. Nie będą jednak to słowa pozbawione wiary i nadziei, gdyż – jak mawiał Horacy – non omnis moriar! Oto bowiem niebawem uruchomimy nową stronę internetową i rozpoczniemy emisję nowego „programu" na naszym kanale w serwisie YouTube. Szukajcie nas zatem na www.pcformat.pl, YouTubie i mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Twitter).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto