A A A

Creative Mikser 9 - gaming. Od pomysłu do sukcesu

16 maja 2014, 05:00
W Warszawie odbędzie się Creative Mikser 9, czyli spotkanie dla i z udziałem przedsiębiorców sektora kreatywnego, które odbędzie się w czwartek, 22 maja 2014r. w klubie Level Up w Warszawie. PC Format ma patronat nad tą imprezą.
 Creative Mikser 9 - gaming. Od pomysłu do sukcesu

Creative Mikser to cykliczne spotkania branży kreatywnej organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council. Tym razem będzie o grach, konsolach, pomysłach i jak to wszystko połączyć, aby osiągnąć sukces. Swoją wiedzą podzielą się goście z Polski i Wielkiej Brytanii.

Wystąpią:

Michał Olszewski, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy

Ewa Ayton, Dyrektor Departamentu Kultury i Sztuki. British Council Polska

Paul Croft / Mediatonic (UK). Paul Croft zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i produkcją gier od 11 lat. Osiem lat temu współzakładał firmę Mediatonic, w której pracuje w tej chwili ponad 60 osób, w dwóch studiach. Mediatonic stworzyło ponad 100 gier, w tym serię Amateur Surgeon, Robot Unicorn Attack Evolution, Foul Play, Monsters (Probably) Stole My Princess, i współpracuje z takimi firmami jak Microsoft, Sony i Square Enix. mediatonicgames.com

Radek Zaleski, współzałożyciel Swapp Games, producenta masowych, darmowych i kolorowych gier mobilnych, wcześniej pracował w grupie CD Projekt, gdzie współtworzył platformę cdp.pl oraz w grupie Agora, gdzie odpowiadał za projekty rozrywkowe i growe.

Bartosz Stodulski, lider i twórca Laboratorium EE - 40-osobowego przedsiębiorstwa społecznego, które zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem usług cyfrowych, umożliwiających zmianę społeczną przez nowe technologie. Decyduje o kierunku i kształcie 150 projektów badawczo-rozwojowych - w tym nowoczesnego portalu polona.pl- zrealizowanych w ciągu dwóch lat wraz z młodym, kreatywnym i interdyscyplinarnym zespołem. Obecnie pracuje nad GiK (graj i koduj) - polskim edytorem do tworzenia gier dla najmłodszych.

Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji:

kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

Więcej informacji:

www.facebook.com/KreatywnaWarszawa

www.facebook.com/events/737852272925906/

Organizatorzy: Miasto Stołeczne Warszawa i British Council

Współorganizator: Level Up www.facebook.com/levelupbar/

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto