A A A

13-calowy iPad czy to możliwe?

11 października 2013, 08:53
13-calowy iPad  czy to możliwe?

Powiększone iPady zastąpią komputery Mac? W sieci pojawiły się spekulacje jakoby firma Apple rozważała wprowadzenie do sprzedaży 13-calowego iPada.

Serwis Cnet donosi, że większe - napędzane przez 64-bitowe procesory - 13-calowe iPady będą następcami komputerów Mac, zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych. Większe iPady maja być wyposażone w okładkę smart cover z wbudowaną klawiaturą i gładzikiem.

Zdaniem źródeł Cnetu, konsumenci chętniej wybieraliby 13-calowe iPady niż MacBooki tej samej wielkości, głównie ze względu na większą intuicyjność systemu iOS, pojemniejszą baterię i łatwość obsługi. Coraz śmielej mówi się o unifikacji interfejsów iOS i OS X, tak by użytkownik z jednej platformy mógł błyskawicznie przesiąść się na drugą.

Wydaje się, że pomysł iPadów maxi wcale nie jest oderwany od rzeczywistości. Niedawno o pracach nad 12-calowym iPadem pisał chiński serwis United Daily News, a w lipcu o powiększonych tabletach Apple donosił The Wall Street Journal.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto