A A A

72-calowy telewizor LED LCD Cinema 3D Smart

19 marca 2012, 09:02
72-calowy telewizor LED LCD Cinema 3D Smart

LG zaprezentowała telewizor 3D ze stylową ramką wykonaną ze szczotkowanego aluminium oraz 72 calowym ekranem. Według Koreańczyków, ta premiera zmieni każde mieszkanie w prawdziwą salę kinową.

Najnowsze telewizory LG 72LM950V, będą dostępne w Polsce od kwietnia. Zaprezentowane przez LG, 72 calowe telewizory poza obrazem 3D, oferują elegancki design w postaci stylowych ramek ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu staną się ozdobą każdego wnętrza, zmieniając dom w luksusową salę kinową.

Design najnowszego telewizora LG 72LM950V od początku został pomyślany tak, żeby z jednej strony sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników kina, a z drugiej nie pozostawić wątpliwości, że najważniejszą częścią telewizora jest ekran o przekątnej 72 cali, który wyświetla obrazy z ogromną ilością szczegółów.

Dzięki funkcji kontroli głębi 3D, każdy może dostosować poziom efektu 3D do własnych potrzeb. Telewizor oferuje trójwymiarowy dźwięk 3D. Ponadto technologia Comfortable 3D pozwala cieszyć się komfortem jaki zapewnia technologia polaryzacyjna LG Cinema 3D. Wszyscy użytkownicy telewizorów LG 72LM950V mają dostęp do okularów 3D lub nakładek 3D na okulary tradycyjne. Do modelu LG 72LM950V dodawane są 2 sztuki okularów Dual Play Glasses w pakiecie.

Najnowszy LG 72LM950V pozwala dostosowywać aplikacje i treści do potrzeb użytkowników. Panel Home Dashboard, który jest dostępny w telewizorze LG, jest wyjątkowo łatwym w obsłudze oraz intuicyjnym interfejsem, dającym ogromne możliwości personalizacji ustawień. Technologia WiDi (Wiresless Display) firmy Intel umożliwia połączenie pomiędzy telewizorem a laptopem bez kabli i bez sieci internetowej. Dzięki technologii MHL istnieje możliwość oglądania treści HD wprost z telefonu na dużym ekranie telewizora, natomiast technologia 2nd Display pozwala na oglądanie programów telewizyjnych lub treści z odtwarzacza Blu-ray na smartfonie albo tablecie w dowolnym miejscu będącym w zasięgu Wi-Fi.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto