A A A

AKG N – słuchawki dedykowane podróżom

13 lipca 2017, 10:00
Jeśli podróżujemy sami w swoim aucie, praktycznie nie mamy żadnych ograniczeń – muzyki możemy słuchać w dowolny sposób. Jeśli jednak naszym środkiem transportu jest samolot, pociąg czy autobus, to raczej odpada możliwość słuchania muzyki z głośnika. W długich podróżach w towarzystwie innych pasażerów przydają się słuchawki, zwłaszcza te z aktywną redukcją hałasów z zewnątrz.
AKG N – słuchawki dedykowane podróżom

AKG N20 NC to dokanałowe słuchawki zaprojektowane do podróży, które jednak doskonale sprawdzą się również w środowisku miejskim oraz w codziennej komunikacji. Lekka konstrukcja, łatwość transportu oraz doskonała wygoda użytkowania to cechy, które sprawiają, że słuchanie muzyki z nowych słuchawek dokanałowych AKG jest tak samo przyjemne, niezależnie od miejsca. Może to być metro, komunikacja miejska, lotnisko czy salon własnego mieszkania. AKG N20 NC to wysoki komfort dopasowania do ucha użytkownika, zachwycające i referencyjne brzmienie audio AKG, które wielokrotnie nagradzano nagrodami Grammy, a do tego hybrydowa technologia Active Noise Canceling, która usuwa hałasy zewnętrzne. Użytkownicy docenią 20 godzin pracy akumulatora, który w prosty sposób naładować można za pomocą micro USB oraz nieplączący się przewód z 3-przyciskowym pilotem, który jest kompatybilny z urządzeniami Android i iOS. Po wyczerpaniu akumulatora ze słuchawek korzystać można również w trybie pasywnym. Niekwestionowanym atutem tych słuchawek jest również bogaty zestaw akcesoriów obejmujący: adapter do samolotu, etui na słuchawki, przyrządy do czyszczenia słuchawek oraz nakładki w trzech różnych rozmiarach. Oznacza to, że słuchawki podwyższą standard każdej podróży, w którą zostaną zabrane.

AKG N60NC Wireless to bezprzewodowe słuchawki nauszne o referencyjnej jakości dźwięku AKG, a także najlepszej w swojej klasie technologii redukcji szumów dostosowanej do potrzeb osób podróżujących. Jedno ładowanie wystarcza na 15 godzin nieprzerwanego słuchania po aktywowaniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation, a także do 30 godzin odtwarzania z samą funkcją ANC. Active Noise Cancellation działa w połączeniu z najwyższej klasy materiałami - piankami z pamięcią kształtu i skórą ekologiczną - których zadaniem jest redukowanie szumów z otoczenia oraz tworzenie prywatnej strefy ciszy i komfortu, aby zapewnić doskonałe warunki odsłuchu każdemu, kto chce w spokoju posłuchać muzyki. Słuchawek można również bez ograniczeń używać w trybie pasywnym. Niezależnie od stanu funkcji ANC zapewniają one referencyjną i wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku AKG Signature z głębokim brzmieniem tonów niskich oraz wysoką jakością tonów średnich. Przycisk umieszczony na nausznicy pozwala sterować odtwarzaniem, łączność Bluetooth 4.0 zapewnia bezprzewodowy dostęp do wszystkich utworów, a dzięki zastosowaniu technologii aptX i AAC można uzyskać najwyższą jakość dźwięku podczas przesyłania strumieniowego. A jeśli ktoś zadzwoni? Połączenie odebrać można jednym dotknięciem przycisku. Co więcej, możliwość złożenia do płaskiej postaci oraz bogaty zestaw akcesoriów zapewniają wygodne podróżowanie ze słuchawkami.

AKG N60 NC to przewodowe słuchawki nauszne z technologią aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz. Przez 30 godzin działania akumulatora bez przerwy można cieszyć się doskonałym brzmieniem z aktywowaną funkcją ANC. Natomiast nawet po wyczerpaniu akumulatora - w trybie pasywnym - muzykę odtwarzać można bez ograniczeń. Niezrównane doświadczenia z odsłuchu są spotęgowane eleganckim wykonaniem tych lekkich słuchawek, których wysoką klasę podkreślają aluminium, skóra i pianka zachowująca kształt ucha. Co więcej, te światowej klasy słuchawki wyposażono w wyjątkowy mechanizm składania 3D-Axis, bogaty zestaw akcesoriów do podróży, przewód z uniwersalnym 1-przyciskowym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz kabel USB do ładowania. Akustyczna sygnatura AKG zobowiązuje i oznacz ciepłe basy, czyste brzmienie i najwyższej klasy dźwięk, a wraz z tym zupełnie nowy poziom doznań muzycznych. Słuchawki sprawdzą się szczególnie podczas podróży, zapewniając doskonałe warunki odsłuchu każdemu, kto chce w spokoju posłuchać muzyki. Zaprojektowano je z myślą o komfortowym przenoszeniu i przechowywaniu w podróży. To czysta przyjemność słuchania muzyki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto