A A A

AMD obniża ceny procesorów

4 listopada 2010, 14:33
AMD obniża ceny procesorów

AMD obniżyło ceny procesorów Phenom II X6 1090T Black Edition o blisko 20 proc.

Flagowy procesor AMD – Phenom II X6 – to jeden z najbardziej zaawansowanych procesorów dla komputerów stacjonarnych. Wykorzystuje on innowacyjną technologię AMD Turbo CORE, która pozwala dostosować moc obliczeniową procesora do potrzeb zaawansowanych użytkowników. Procesory te działają na płytach głównych z przystawkami AM3 i AM2+ z odpowiednią wersją BIOS, dzięki czemu możliwy jest prosty upgrade. Daje to klientom znakomitą możliwość przejścia na bardzo wydajną architekturę sześciordzeniową za rozsądną cenę.

Jednocześnie, poniżej 300 zł spadły ceny czterordzeniowych procesorów AMD, zwłaszcza serii Athlon II X4. To cena zdecydowanie zachęcająca do przyjrzenia się temu czterordzeniowemu procesorowi z taktowaniem na poziomie 3GHz.

Bez względu na budżet i konkretne potrzeby, dzięki dwu, trzy, cztero i sześciordzeniowym procesorom AMD użytkownicy mogą dobrać rozwiązanie o parametrach dostosowanych do swoich potrzeb w przystępnych cenach.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto