A A A

AMD wkrótce zaprezentuje nowe karty graficzne

25 lutego 2021, 14:20
Firma zapowiedziała prezentację kolejnych modeli z serii Big Navi.
AMD wkrótce zaprezentuje nowe karty graficzne

Rodzina się powiększa

Koncern AMD zapowiedział, że 3 marca odbędzie się specjalne wydarzenie pod szyldem „When Gaming Begins”. Jest to seria cyklicznych prezentacji, podczas których AMD pokazuje kolejne podzespoły dla graczy. Wcześniej poznaliśmy pierwsze modele z serii Big Navi oraz Ryzeny 5000. Wszystko wskazuje na to, że tym razem znów czeka nas prezentacja kart graficznych. W trakcie pokazu poznamy najprawdopodobniej układy z serii RX 6700 i RX 6700 XT.

 

Coraz tańsze

Przecieki wskazują na to, że dostaniemy układy wycenione na około 250–300 dolarów (950–1100 zł plus podatki), czyli, w odróżnieniu od serii RX 6800 i 6900, będące w zasięgu portfeli większości graczy. Inna sprawa, jak będzie wyglądać ich dostępność, bo w ostatnim czasie zakup nowych kart (zarówno AMD, jak i Nvidii) graniczy z cudem.

Prezentację zaplanowano na 3 marca o godzinie 17.00. Będzie ona transmitowana np. za pośrednictwem YouTube’a.

fot. Radeon


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto