A A A

ASUS M32 - multimedialny komputer do domu

26 kwietnia 2014, 13:00
Marka ASUS zaprezentowała multimedialny komputer w niskiej cenie. Na jego wyposażeniu znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji , technologię SonicMaster oferującą wysoką jakość dźwięku oraz porty USB 3.0.
ASUS M32 - multimedialny komputer do domu

Nowy komputer stacjonarny ASUS M32 wyposażony w procesor Intel Core 4-tej generacji, pozwala uzyskać wysokie osiągi, które są niezbędne w codziennej pracy, szczególnie przy jednoczesnym korzystaniu z kilku programów i aplikacji. Użytkownicy przy zakupie mogą wybierać spośród kart NVIDIA GeForce lub AMD Radeon, które obsłużą filmy HD i najnowsze tytuły gier. Desktop sprawdzi się zarówno podczas korzystania z plików multimedialnych, jak i przy pracy obliczeniowej.

M32 wyróżnia się również stylowym designem i przemyślaną konstrukcją. Ergonomiczna obudowa, ułatwia dostęp do nagrywarki DVD i znajdujących się na przednim panelu portów. Wśród nich znajdziemy port USB 3.0, czytnik kart pamięci 6-w-1, porty dźwiękowe SonicMaster oraz ASUS AiCharger, który zapewnia szybsze ładowanie urządzeń mobilnych - nawet, gdy komputer jest wyłączony.

Zastosowane w desktopie technologie minimalizują hałas do poziomu poniżej 25dB - jest czterokrotnie cichszy, niż inne komputery. Temperatura na komponentach jest stale monitorowana i dzięki temu system w sposób inteligentny dostosowuje prędkość wentylatorów. Przekłada się to na efektywne chłodzenie przy zachowaniu wysokiej kultury pracy.

W M32 nie zabrakło technologii SonicMaster. Dzięki MaxxAudio firmy Waves - zdobywcy, nagrody Technical GRAMMY Award - zapewnia ona realistyczny i mocny dźwięk. Interfejs ASUS AudioWizard służy do regulacji ustawień dźwięku za pomocą pięciu trybów: muzyka, filmy, gra, nagrywanie głosu oraz przemówienie. Z kolei wbudowany port HDMI umożliwia użytkownikom oglądanie zawartości na dużym ekranie.

Dzięki 32GB miejsca na ASUS WebStorage za darmo przez trzy lata, M32 ułatwia udostępnianie dokumentów, zdjęć, muzyki i filmów oraz korzystanie z nich z dowolnego miejsca poprzez chmurę.

ASUS M32 będzie dostępny od w Polsce w połowie maja 2014 r. Ceny detaliczne uzależnione są od konfiguracji sprzętowej. Ceny modeli dostępnych w Polsce będą zaczynały się od ok. 1469 zł brutto.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto