A A A

ASUS SDRW-08U5S-U - zewnętrzne nagrywanie

3 kwietnia 2013, 07:16
ASUS SDRW-08U5S-U - zewnętrzne nagrywanie

ASUS wprowadził na rynek zewnętrzną nagrywarkę DVD o grubości 13mm - ASUS SDRW-08U5S-U.

-- Nagrywarka nawiązuje wyglądem do innych produktów firmy inspirowanych designem ZEN takich jak np. ASUS ZENBOOK. Metaliczna, pokryta wzorem z okręgów obudowa, dostępna jest w trzech kolorach Mellow Metallic, Dusty Rose i Bright Berry. Połączenie cienkiego profilu i wyjątkowego wyglądu zdecydowanie wyróżnia urządzenie spośród innych dostępnych na rynku.

Design nagrywarki nadaje jej ciekawy wygląd i zapewnia bezproblemową mobilność. Użytkownik może ją przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu, dzięki czemu jest dodatkiem do ultrabooków i innych urządzeń mobilnych.

Nowa propozycja firmy w segmencie napędów posiada wbudowaną, chowaną podstawkę. Dzięki niej ustawimy urządzenie w pozycji pionowej lub poziomej. Taka elastyczność pozwoli zaoszczędzić miejsce w każdej przestrzeni, biurowej czy domowej. Eliminuje również potrzebę noszenia ze sobą dodatkowych akcesoriów do ustawiania nagrywarki.

Firma ASUS wyposażyła nagrywarkę SDRW-08U5S-U w rozwiązanie Disc Encryption II, zapewniające bezpieczeństwo zapisywanych danych. Użytkownik uzyskuje możliwość szyfrowania nagrywanych danych i nazw plików oraz zabezpieczania ich hasłem.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto