A A A

AVerMedia Live Gamer HD 2 - wideo grabber dla graczy

26 września 2018, 10:00
Przechwytywanie nagrań z gier wideo jest bardzo popularne. Coraz więcej osób nagrywa swoje gamingowe dokonania i często udostępnia je światu. Do podobnych działań warto wyposażyć komputer w dobrej jakości wyspecjalizowaną kartę, choćby taką jak AVerMedia Live Gamer HD 2.
AVerMedia Live Gamer HD 2 - wideo grabber dla graczy

Zgrywanie treści wideo podczas grania w wymagające gry jest poza możliwościami większości komputerów, nawet tych naprawdę wydajnych, typowo gamingowych maszyn. Powód tego jest prosty: współczesne gry wymagają dużej mocy obliczeniowej i typowym procesorom, zajętym pracą nad grą, zwyczajnie brakuje wydajności by dodatkowo przetwarzać obraz z gry na plik wideo. Tu właśnie pojawia się miejsce dla wideo-grabberów czyli inaczej kart przechwytujących obraz.

Nowym produktem tajwańskiego producenta, który powinien zainteresować graczy korzystających z platform takich jak YouTube czy Twitch, jest Live Gamer HD 2 (GC570). To wideo-grabber do komputerów stacjonarnych, oferujący obniżone niemal do zera opóźnienia oraz nagrywanie w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Ma on jednak jeszcze kilka zalet, mniej widocznych na pierwszy rzut oka.

Przede wszystkim AVerMedia Live gamer HD 2 nie wymaga instalacji. Urządzenie jest natychmiast rozpoznawane przez system Windows 10. Jest to przydatne jeśli musimy szybko przygotować komputer do streamowania. Poza tym urządzenie posiada nietuzinkowy design z własnym podświetleniem, tym samym może się łatwiej dopasować do wyglądu komputera dla gracza. Nie sposób też pominąć oprogramowania RECentral 3 dołączonego do karty. Program ten, ułatwia streamowanie, oferując wiele przyjaznych opcji takich jak tryb PiP czy przycinanie materiału na żywo.

Sugerowana cena detaliczna grabbera AVerMedia GC570 Live Gamer HD 2 wynosi 999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto