A A A

Adobe uruchomił nowy pakiet dla grafików

14 grudnia 2021, 10:00
I Ty możesz zostać artystą dzięki narzędziom z zestawu Adobe Creative Cloud Express.
Adobe uruchomił nowy pakiet dla grafików

Adobe Creative Cloud Express

Ujednolicony pakiet internetowy uruchomiony w poniedziałek (13 grudnia) przez firmę Adobe, nazwany Adobe Creative Cloud Express, powinien spodobać się nawet mało doświadczonym użytkownikom. Nowe funkcje mają ułatwić opracowanie projektów w wielu praktycznych formatach. Prostsze ma być przygotowywanie i udostępnianie treści multimedialnych: postów do mediów społecznościowych, zaproszeń, ulotek, plakatów itd.

 

Sięgnij po gotowca

Adobe Creative Cloud Express zawiera tysiące gotowych szablonów i czcionek Adobe oraz miliony licencjonowanych obrazów do wykorzystania. Projekty można tworzyć prostą metodą „przeciągnij i upuść".

Z pakietu podstawowego skorzystamy za darmo w wersji przeglądarkowej lub pobierając go jako bezpłatną aplikację w sklepach Microsoft Store, Google Play i Apple App Store. Plan premium Creative Cloud Express z dodatkowymi funkcjami kosztuje 10 dolarów miesięcznie (z trzymiesięcznym darmowym okresem próbnym).

Creative Cloud Express bazuje na platformie AI/ML Adobe Sensei.

Więcej o nowym produkcie można przeczytać tutaj.

fot. Adobe


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto