A A A

Aktualizacja Androida dla posiadaczy Galaxy S5

4 grudnia 2014, 11:30
Serwis Phone Arena donosi o możliwości aktualizacji oprogramowania Android do wersji 5.0 Lollipop. Update dotyczy użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S5.
Aktualizacja Androida dla posiadaczy Galaxy S5

Polska jest jednym z pierwszych europejskich krajów, które zostały objęte procesem aktualizacji. Z kolei Galaxy S5 jest pierwszym smartfonem Samsunga, który będzie działał pod kontrolą najnowszego wydania systemu Android.

Aby cieszyć się nowym systemem, należy sprawdzić, czy urządzenie samo nie dopomina się o update lub odwiedzić ustawienia i tam sprawdzić dostępność aktualizacji. Jest ona pobierana "z powietrza", więc niezbędne okaże się połączenie z siecią WiFi.

Aktualizacją zostały objęte urządzenia kupione w wolnej sprzedaży, a wiec te od operatorów będą musiały jeszcze poczekać.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto