A A A

Akumulatorki od marki Energizer

6 lipca 2014, 14:00
Energizer zaprezentował najnowsze akumulatorki, które z łatwością zastępują setki baterii alkalicznych.
Akumulatorki od marki Energizer

Zastosowane technologie minimalizują między innymi samoistne rozładowywanie i starzenie się akumulatorków, zapewniając ich przedłużoną żywotność i wieloletnie działanie przy jednoczesnym zachowaniu tej samej mocy. Natomiast specjalnie zaprojektowana konstrukcja i skład elektrody zapewniają zachowanie równowagi pomiędzy całkowitą dostępną pojemnością, cyklami doładowań a zatrzymaniem ładunku.

Najnowsze akumulatorki Energizer doskonale sprawdzają się w urządzeniach hi-tech i sprzęcie o wysokim poborze energii np. aparatach cyfrowych, latarkach, urządzeniach GPS lub zabawkach kilkukrotnie wydłużając ich czas działania. Dodatkowo już w momencie kupna akumulatorki są naładowane i gotowe do użycia, a nieużywane utrzymują swój ładunek do jednego roku, dzięki czemu są gotowe do pracy kiedy tylko będą potrzebne.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
7 lipca 2014, 07:28
Witam! Pewnie cena tych akumulatorków również nie jest niska. Za markowe akumulatorki ("Philips", "Energizer", itp.) - w "Auchan" płacę prawie 30 zł. A skoro te są tak doskonałe, to pewnie ze 2 x tyle będą kosztować.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto